top of page

st 05. 6.

|

Webinář

Webinář: KLÍČOVÉ INGREDIENCE hodnotově orientované strategie nákupu. Jak začít?

Jaké jsou klíčové prvky úspěšné implementace hodnotově orientovaného nákupu v nemocniční praxi? Osvědčený postup pro efektivní realizaci veřejné zakázky s hodnotovými principy? Kde získat informace pro přípravu zadávací dokumentace? Příklady z praxe. Pojďte s námi diskutovat!

Webinář: KLÍČOVÉ INGREDIENCE hodnotově orientované strategie nákupu. Jak začít?
Webinář: KLÍČOVÉ INGREDIENCE hodnotově orientované strategie nákupu. Jak začít?

Termín konání

05. 6. 2024 10:00 – 11:00 SELČ

Webinář

Více informací

KLÍČOVÉ INGREDIENCE hodnotově orientované strategie nákupu. Jak začít?

Jaké jsou klíčové prvky úspěšné implementace hodnotově orientovaného nákupu v nemocniční praxi? Osvědčený postup pro efektivní realizaci veřejné zakázky s hodnotovými principy? Kde získat informace pro přípravu zadávací dokumentace? Rosanna se podělí o své zkušenosti z přípravy zakázky a komunikace s interními zákazníky (klinickými pracovníky).

Pojďte s námi diskutovat!

Hostem diskusního setkání bude ROSANNA ALESSANDRELLO, držitelka ocenění European Union Innovation Procurement Strategy Award 2022 a spoluzakladatelka AKADEMIE PRO ROZVOJ DOVEDNOSTÍ v oblasti veřejného zadávání s principy Value Based Procurement.

* Tlumočení zajištěno. Vstup zdarma. Registrace nutná.

Zde odkaz na předešlé webináře, brožury a kontrolní seznamy věnované problematice hodnotově orientovaných výběrových řízení.

STAŇTE SE ČLENY IKNZ KLUBU EXPERTŮ. Sdílení zkušenosti s hodnotově orientovaného zadávání, praktické nástroje, příklady z praxe, knihovna úspěšně realizovaných zakázek. Více zde.

VSTUP ZDARMA. REGISTRACE NUTNÁ.

Sdílejte

bottom of page