top of page

VYŠŠÍ ÚSPĚŠNOST V TENDERECH

ZKRÁCENÍ R&D CYKLU

MULTIDISCIPLINÁRNÍ SPOLUPRÁCE = SILNĚJŠÍ VZTAHY S KLÍČOVÝMI ZÁKAZNÍKY

Přineste skutečnou hodnotu poskytovatelům a získejte konkurenční výhodu.

5 kroků ke změně

Nastartujte kvalitu nákupu zdravotnických prostředků i na Vašem pracovišti. (Zdroj: MedTech Europe, BCG)

5   Učte se. Sbírejte skutečná data o poskytované péči a postupně si doplňujte chybějící informace, argumenty a parametry.

4   Realizujte. Začněte u několika pečlivě vybraných výběrových řízení.

1   Stanovte si prioritní produktovou kategorii, ve které chcete rozvíjet VBP principy a postupně si rozšiřujte a prohlubujte know-how. 

2   Nastartujte spolupráci napříč odděleními, společně rozvíjejte, identifikujte a formulujte přínosy Vaší produktové kategorie dle VBP konceptu.

3   Nezapomeňte na obchodní tým jako významný zdroj informací!

VALUE BASED PROCUREMENT  (VBP) je jedinečné řešení nákupu se zohledněním kvality. Poskytovatelům péče přináší VBP nejen kvalitní zdravotnické prostředky, ale především novou hodnotu a komplexní řešení péče při současném zajištění efektivity vynakládaných prostředků. Kategorie zdravotnických prostředků a technologií čítá více než 500 000 položek a je časově velmi náročné udržovat si přehled o aktuální nabídce trhu. 

 

Výrobci a dodavatelé díky principům VBP benefitují z detailnější znalosti klinické problematiky (detailnější informace o poskytované péči, data o spotřebě, dodatečných nákladech, komplikacích).  Otevírá se příležitost přicházet s komplexnějším řešením, které  skutečnou hodnotu a užitek pro poskytovatele.

Vynaložené úsilí se vrátí v podobě řešení, které je přesně šito na míru poskytovateli. VBP podporuje inovační proces a poskytuje výrobcům konkurenční výhodu. Dialog je klíčovou esencí pro dosažení kvality.

bottom of page