top of page

st 20. 3.

|

Webinář

Webinář: HLEDÁNÍ SPOLEČNÉHO DIALOGU V OBLASTI VEŘEJNÉHO ZADÁVÁNÍ

Další ze série webinářů, kde se zaměřujeme na proces přípravy veřejné zakázky na nákup zdravotnických prostředků s prvky kvality. Budeme se věnovat komunikaci požadavků mezi nákupem a koncovým uživatelem (lékař/sestra). Co způsobuje nedostatečná kvalita v praxi? Zveme Vás na inspirativní diskusi.

Registrace je uzavřena.
Připravované akce.
Webinář: HLEDÁNÍ SPOLEČNÉHO DIALOGU V OBLASTI VEŘEJNÉHO ZADÁVÁNÍ
Webinář: HLEDÁNÍ SPOLEČNÉHO DIALOGU V OBLASTI VEŘEJNÉHO ZADÁVÁNÍ

Termín konání

20. 3. 2024 10:00 – 11:00 SEČ

Webinář

Více informací

Parametry orientované na výsledky poskytované péče. Komunikace napříč zdravotnickým zařízením. 

Porovnáme strategii s prioritou nejnižší jednotkové ceny s nákupem, který je orientován na hledání optimální hodnoty s ohledem na potřeby klinické praxe.

Budeme se věnovat komunikaci požadavků mezi nákupem a koncovým uživatelem (lékař/sestra). Co způsobuje nedostatečná kvalita v praxi? 

Zveme Vás na inspirativní diskusi.

Hosty diskusního setkání budou Mgr. Bc. Michaela Bervidová (právnička Centrální nákup Plzeňského kraje), Mgr. Lucie Kramešová (vrchní sestra FN Bulovka) a Jan Kronďák (odborný referent Centrální nákup Plzeňského kraje).

*Vstup zdarma. Registrace nutná.

Zde odkaz na předešlé webináře, brožury a kontrolní seznamy věnované problematice hodnotově orientovaných výběrových řízení.

STAŇTE SE ČLENY IKNZ KLUBU EXPERTŮ. Sdílení zkušenosti s hodnotově orientovaného zadávání, praktické nástroje, příklady z praxe, knihovna úspěšně realizovaných zakázek. Více zde.

VSTUP ZDARMA. REGISTRACE NUTNÁ.

Sdílejte

bottom of page