top of page

út 16. 5.

|

Webinář

CO PŘINESE NOVELA ZZVZ – POHLEDEM ZADAVATELE A DODAVATELE

KOMPLEXNÍ NOVELA ZZVZ 24. 3. 2023 schválila PSP ČR novelu zákona o zadávání veřejných zakázek (zákon č. 134/2016 Sb.). Jaký bude mít dopad na praxi? Změny z pohledu zadavatele i dodavatele. Hostem diskusního setkání bude Mgr. Jan Zahálka (Právní expert se specializací na zdravotnictví)

Registrace je uzavřena.
Připravované akce.
CO PŘINESE NOVELA ZZVZ – POHLEDEM ZADAVATELE A DODAVATELE
CO PŘINESE NOVELA ZZVZ – POHLEDEM ZADAVATELE A DODAVATELE

Termín konání

16. 5. 2023 10:00 – 11:00 SELČ

Webinář

Více informací

Komplexní novela ZZVZ

24. 3. 2023 schválila PSP ČR novelu zákona o zadávání veřejných zakázek (zákon č. 134/2016 Sb.). Jaký bude mít dopad na praxi? Změny z pohledu zadavatele i dodavatele. Dotazy ohledně ZZVZ můžete posílat předem na adresu info@iknz.cz a v průběhu webináře poskytneme odpověď.

Hostem diskusního setkání bude Mgr. Jan Zahálka (Právní expert se specializací na zdravotnictví, především na agendu úhrad, problematiku zdravotnických prostředků a nákupů ve zdravotnictví.)

Zde odkaz na předešlé webináře, brožury a kontrolní seznamy věnované problematice hodnotově orientovaných výběrových řízení.

STAŇTE SE ČLENY IKNZ KLUBU EXPERTŮ. Sdílení zkušenosti s hodnotově orientovaného zadávání, praktické nástroje, příklady z praxe, knihovna úspěšně realizovaných zakázek. Více zde.  VSTUP ZDARMA. REGISTRACE NUTNÁ.

Sdílejte

bottom of page