top of page

st 24. 4.

|

Webinář

IKNZ KLUB setkání

INSTITUT KVALITY NÁKUPU VE ZDRAVOTNICTVÍ usiluje o zavádění kvalitativních prvků do výběrových řízení při nákupu zdravotnických prostředků a technologií. Vytváříme unikátní prostor pro sdílení zkušeností a diskusi. Zveme Vás na setkání! AGENDA: KVALITATIVNÍ PARAMETRY PRO NÁKUP ZP. Více: viz.níže

IKNZ KLUB setkání
IKNZ KLUB setkání

Termín konání

24. 4. 2024 10:00 – 11:00 SELČ

Webinář

Více informací

INSTITUT KVALITY NÁKUPU VE ZDRAVOTNICTVÍ usiluje o zavádění kvalitativních prvků do výběrových řízení při nákupu zdravotnických prostředků a technologií. Vytváříme unikátní prostor pro sdílení zkušeností a diskusi. Zveme Vás na setkání!

AGENDA: KVALITATIVNÍ PARAMETRY PRO NÁKUP ZDRAVOTNICKÝCH PROSTŘEDKŮ. NÁSTROJ PRO NASTAVENÍ PARAMETRŮ.

Rádi bychom s Vámi sdíleli nástroj pro nastavení hodnoticích kritérií pro nákup zdravotnických prostředků. Kde hledat inspiraci pro nastavení kritérií? Způsob hodnocení? Sběr dostupných dat pro nastavení parametrů nákupu zdravotnických prostředků? Chceme s Vámi sdílet INSPIRATIVNÍ KARTU, která Vám usnadní přípravu zadávací dokumentace. METODIKA VALUE BASED PROCUREMENT. INSPIRATIVNÍ KARTY.

Zde odkaz na předešlé webináře, brožury a kontrolní seznamy věnované problematice hodnotově orientovaných výběrových řízení.

ČLENSTVÍ V IKNZ KLUBU EXPERTŮ. Sdílení zkušenostÍ s hodnotově orientovaným zadáváním, praktické nástroje, příklady z praxe, knihovna úspěšně realizovaných zakázek. Pojďte s námi tvořit buducnost!

Sdílejte

bottom of page