top of page

čt 02. 6.

|

Webinář

Webinář: Jak začít s hodnotově orientovanou strategií nákupu ZP?

Nové přístupy přináší mnohé výzvy a otázky. Jak zvolit zakázku, kde si nový přístup vyzkoušet? Doporučený postup. Jakých kroků se vyvarovat? Jak definovat hodnotové parametry? Příklady úspěšně realizovaných veřejných zakázek na ZP v Evropě. Host: Hans Bax (Value Based Community of Practice, Europe)

Registrace je uzavřena.
Připravované akce.
Webinář: Jak začít s hodnotově orientovanou strategií nákupu ZP?
Webinář: Jak začít s hodnotově orientovanou strategií nákupu ZP?

Termín konání

02. 6. 2022 10:00 – 11:00 SELČ

Webinář

Více informací

Jak začít s hodnotově orientovanou nákupní strategií zdravotnických prostředků? 

Nové přístupy přináší mnohé výzvy a otázky. Pojďme se inspirovat evropskou praxí. Jak zvolit zakázku, kde si nový přístup vyzkoušet? Doporučený postup. Jakých kroků se vyvarovat? Jak definovat hodnotové parametry? Příklady úspěšně realizovaných veřejných zakázek v Evropě.

Hans Bax se více než 25 let věnuje oblasti strategického zadávání veřejných zakázek a řízení dodavatelských řetězců. Má zvláštní zájem o zdravotnické organizace, inspirovaný snahou o sblížení inovativních zdravotnických technologií a poskytování zdravotní péče. Nadšenec pro zlepšování výsledků zdravotní péče zaváděním modelů založených na hodnotě a uplatňováním inovativních strategií v oblasti zadávání veřejných zakázek. Vedoucí pracovník evropské organizace Value Based Community of Practice.

STAŇTE SE ČLENY IKNZ KLUBU EXPERTŮ. Sdílení zkušenosti s hodnotově orientovaného zadávání, praktické nástroje, příklady z praxe, knihovna úspěšně realizovaných zakázek. Více zde.

Host: Hans Bax (Value Based Community of Practice, Europe)

Vstup zdarma. Doba trvání – 60 minut. Registrace nutná.

Diskuse proběhne v anglickém jazyce. Případné otázky můžete položit formou chatu v češtině. Překlad bude zajištěn.

Sdílejte

bottom of page