top of page

st 27. 9.

|

Webinář

Simulační hra #VBPnanecisto

INSTITUT KVALITY NÁKUPU VE ZDRAVOTNICTVÍ usiluje o zavádění kvalitativních prvků do výběrových řízení při nákupu zdravotnických prostředků a technologií. Vytváříme unikátní prostor pro sdílení zkušeností a diskusi. Zveme Vás na setkání! AGENDA: SIMULAČNÍ HRA #VBPnanečisto. Více: viz.níže

Registrace je uzavřena.
Připravované akce.
Simulační hra #VBPnanecisto
Simulační hra #VBPnanecisto

Termín konání

27. 9. 2023 9:00 – 12:00 SELČ

Webinář

Více informací

INSTITUT KVALITY NÁKUPU VE ZDRAVOTNICTVÍ usiluje o zavádění kvalitativních prvků do výběrových řízení při nákupu zdravotnických prostředků a technologií. Vytváříme unikátní prostor pro sdílení zkušeností a diskusi. Zveme Vás na setkání!

AGENDA: SIMULAČNÍ HRA #VBPnanečisto

Chcete začít s Value Based Procurementem a rádi byste si vše nejdříve někde vyzkoušeli? Pojďte si s námi vyzkoušet přípravu zakázky s prvky Value Based Procurement bez rizika. Vyzkoušíte si předběžnou tržní konzultaci. V rámci fiktivní nemocnice absolvujete jednání, kde budete diskutovat s interními zákazníky. Ve finále se budete muset shodnout na výběru kvalitativních kritérií a společně nastavíte váhu jednotlivých kritérií a způsob jejich měření. Simulační hra je určena pro max. počet 12 účastníků. Setkání je zdarma a proběhne on-line. 

Zde odkaz na předešlé webináře, brožury a kontrolní seznamy věnované problematice hodnotově orientovaných výběrových řízení.

ČLENSTVÍ V IKNZ KLUBU EXPERTŮ. Sdílení zkušenostÍ s hodnotově orientovaným zadáváním, praktické nástroje, příklady z praxe, knihovna úspěšně realizovaných zakázek. Pojďte s námi tvořit buducnost!

Sdílejte

bottom of page