top of page

út 26. 9.

|

Webinář

NÁKUP ZDRAVOTNICKÝCH PROSTŘEDKŮ - PŘÍKLADY Z PRAXE

Někdy se setkáváme s myšlenkou, že nákupu spotřebního materiálu není potřeba věnovat přílišnou pozornost. Jaké benefity přináší nemocnici nákup, kde kvalita hraje prim? Hostem diskusního setkání bude Bc. Helena Kordačová (vedoucí Oddělení zadávacích řízení Odbor veřejných zakázek FN v Motole)

Registrace je uzavřena.
Připravované akce.
NÁKUP ZDRAVOTNICKÝCH PROSTŘEDKŮ - PŘÍKLADY Z PRAXE
NÁKUP ZDRAVOTNICKÝCH PROSTŘEDKŮ - PŘÍKLADY Z PRAXE

Termín konání

26. 9. 2023 10:00 – 11:00 SELČ

Webinář

Více informací

Někdy se setkáváme s myšlenkou, že nákupu spotřebního materiálu není potřeba věnovat přílišnou pozornost. Jaké benefity přináší nemocnici nákup, kde kvalita hraje prim? Projdeme všechny části přípravy zadávacího řízení. Kvalitativní kritéria i způsob jejich hodnocení. Sdílejte své zkušenosti a pojďte s námi diskutovat.

Hostem diskusního setkání bude Bc. Helena Kordačová (vedoucí  Oddělení zadávacích řízení Odbor veřejných zakázek FN v Motole)

Zde odkaz na předešlé webináře, brožury a kontrolní seznamy věnované problematice hodnotově orientovaných výběrových řízení.

STAŇTE SE ČLENY IKNZ KLUBU EXPERTŮ. Sdílení zkušenosti s hodnotově orientovaného zadávání, praktické nástroje, příklady z praxe, knihovna úspěšně realizovaných zakázek. Více zde.  VSTUP ZDARMA. REGISTRACE NUTNÁ.

Sdílejte

bottom of page